Kadeci ZSP 1 na święcie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej

foto

Kadeci klas wojskowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uczestniczyli dziś w święcie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Główne obchody święta odbyły się na terenie jednostki wojskowej na Glinniku. Nasi Kadeci wystawili dwie kolumny do uroczystej defilady oraz zaprezentowali bardzo żywiołowo i dynamicznie dwa pokazy swoich umiejętności.

Zdjęcia: Patryk Śmiechowicz

 

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl