Wakacje jeszcze nie dla kadetów.

Kadeci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, rozpoczęli zajęcia praktyczne w ramach letniego obozu szkoleniowego z udziałem instruktorów 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej. Na wymarzony i upragniony wakacyjny wypoczynek przyjdzie im poczekać jeszcze tydzień. Cóż nikt nie mówił, że będzie lekko.

Punktualnie o godzinie 9.00 na cotygodniowej zbiórce żołnierzy 7 batalionu, rozpoczął się tygodniowy cykl szkolenia praktycznego kadetów klas I - III Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Pełniący obowiązki Dowódcy 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej Zastępca Dowódcy Szef Sztabu major Grzegorz Plaskota, przywitał kadetów i w krótkich żołnierskich słowach omówił zakres tematyki obozu oraz zadania wynikające z zagadnień jakie będą mieli do zrealizowania kadeci podczas tygodniowego szkolenia. Po defiladzie kadeci podzieleni na grupy szkoleniowe, udali się wraz z instruktorami do zajęć. Przed nimi pięć trudnych dni, którym muszą sprostać jak przystało na przyszłych kawalerzystów.

001  002

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl