Skok w tandemie

Uczestnicząca w pilotażowym  programie wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych, Angelika Śmiechowicz, uczennica  klasy 3 Mtw w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, została wyróżniona przez płk Adama Marczaka, dowódcę 25 Brygady Kawalerii Powietrznej możliwością wykonania skoku spadochronowego. Kadet Angelika Śmiechowicz wyróżniła się wzorową postawą, zdyscyplinowaniem i ogromnym zaangażowaniem w całym cyklu szkolenia wojskowego.
Z wnioskiem o nagrodę dla naszej uczennicy wystąpił mjr Grzegorz Plaskota, dowódca 7 batalionu Kawalerii Powietrznej odpowiedzialny za szkolenie praktycznego kadetów „Mechanika” . 
W dniu 6 lipca 2018 Angelika wykonała swój pierwszy skok w tandemie pod bacznym okiem instruktorów.

2 3
4 5

   

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl