Skok w tandemie

Uczestnicząca w pilotażowym  programie wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych, Angelika Śmiechowicz, uczennica  klasy 3 Mtw w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, została wyróżniona przez płk Adama Marczaka, dowódcę 25 Brygady Kawalerii Powietrznej możliwością wykonania skoku spadochronowego. Kadet Angelika Śmiechowicz wyróżniła się wzorową postawą, zdyscyplinowaniem i ogromnym zaangażowaniem w całym cyklu szkolenia wojskowego.
Z wnioskiem o nagrodę dla naszej uczennicy wystąpił mjr Grzegorz Plaskota, dowódca 7 batalionu Kawalerii Powietrznej odpowiedzialny za szkolenie praktycznego kadetów „Mechanika” .
W dniu 6 lipca 2018 Angelika wykonała swój pierwszy skok w tandemie pod bacznym okiem instruktorów.