Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Absolwent ZSP 1 - Dawid Goździk

Ppor. mgr inż. Dawid Goździk jest absolwentem naszej szkoły. W 2016 ukończył mechatronikę w specjalności uzbrojenie i elektronika jako prymus wydziału Mechatroniki i Lotnictwa WAT. Obecnie jest zatrudniony w Zakładzie Konstrukcji Specjalnych, podlegającym pod Instytut Techniki Uzbrojenia, będącym w strukturze Wydziału Mechatroniki i Lotnictwa WAT. Piastuje stanowisko asystenta naukowo-technicznego WAT i zajmuje się zagadnieniami związanymi z eksploatacją sprzętu wojskowego i badaniami broni i amunicji.
Jest w początkowej fazie opracowywania rozprawy doktorskiej.

DGozdzik

Donacja w kampanii "Niepodległą mamy we krwi" od Dawid Goździk 25.10.2018