Wyniki konkursu „Bezpieczna elektryczność”

W czwartek 6. czerwca 2019 w auli Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie odbyło się uroczyste zakończenie IX Edycji Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”.
Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego, opoczyńskiego i tomaszowskiego i obejmuje obszar kształcenia elektrycznego, elektronicznego i fizyki. Jest konkursem dwustopniowym. Pierwszy stopień jest przeprowadzany w szkołach macierzystych uczniów, drugi stopień odbywa się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie. Organizatorem konkursu jest Koło 29 SEP w Bełchatowie.
W obecnej edycji w finale w Bełchatowie naszą szkołę reprezentowali:

1.    Sergiusz Jurkevich kl. 4E
2.    Hubert Kiliszek kl. 2E
3.    Witold Kowalczyk kl. 4E
4.    Kacper Wieteska kl. 3Mt

Na uroczystość wręczenia nagród zaproszonych zostało 10 uczestników, których prace komisja konkursu oceniła najwyżej. Wśród nagrodzonych  znalazł się absolwent klasy 4E Sergiusz Jurkevich, który zajął wysokie drugie miejsce.
Opiekunem konkursu w szkole jest pani prof. Bożena Włodarczyk.

01  02

03  04