Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w ZSP 1

Dziś na hali sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Roku wyjątkowego, innego niż wszystkie. W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem pandemii zakończenie roku mogło się odbyć w gronie do 150 osób. Pomimo, że nie wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w akademii, był to niezwykły moment dla wielu z nich, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce. Wręczono świadectwa i nagrody. Wyróżniono najlepszych i podziękowano za rok pracy. Dyrektor szkoły Pan Dariusz Kwiatkowski w swoim przemówieniu podkreślił zaangażowanie, determinację i konsekwencję uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy mimo przeciwności losu z pełną satysfakcją z osiągniętych wyników zakończyli rok szkolny.

Dyrekcja, Rada Rodziców oraz uczniowie w uroczysty sposób podziękowali i pożegnali Pana generała brygady Adama Marczaka, Dowódcę 25. Brygady Kawalerii Powietrznej  oddelegowanego na wyższe stanowisko służbowe. Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z tomaszowską brygadą kawalerii, której 7 batalion jest jednostką patronacką klas wojskowych. Dzięki dowódcom i instruktorom brygady nasza szkoła z powodzeniem realizuje program certyfikowanych klas mundurowych MON.

Pozostali wychowawcy podsumują rok szkolny i pożegnają się ze swoimi klasami w trybie online.

zdjęcia: fb ZspNr1ImTKosciuszkiWTomaszowieMazowieckim

001  002