Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Artykuły 2013/2014

Emeryci w ZSP nr 1

Współpraca pomiędzy ZSP1 i Związkiem Emerytów i Rencistów przy ulicy Krzyżowej w Tomaszowie Maz. prężnie rozkwita. 09.04.2014 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne podczas spotkania wielkanocnego członków Związku Emerytów i Rencistów. Śpiewały uczennice z klasy 1Tha – Adrianna Sielewicz i Angelika Piórecka, na gitarze grał Szymon Goljat z klasy 3Mt. Artyści zademonstrowali swoje umiejętności, prezentując polskie i angielskie utwory. Seniorzy byli zachwyceni występem Ady, Angeliki i Szymona i nagrodzili ich gromkimi brawami. Na ręce P.Domańskiej, prezes związku, złożyliśmy życzenia świąteczne i przekazaliśmy wielkanocny koszyczek. Po zakończonym koncercie zostaliśmy zaproszeni do stołu, aby uczestniczyć w celebrowaniu tego dnia wraz z seniorami.
Za współpracę i pomoc w realizacji projektu bardzo gorąco dziękuję Adzie Sielewicz, Angelice Pióreckiej i Szymonowi Goljatowi.

Opiekun
Wroniszewska Marta