Artykuły 2013/2014

Emeryci w ZSP nr 1

Współpraca pomiędzy ZSP1 i Związkiem Emerytów i Rencistów przy ulicy Krzyżowej w Tomaszowie Maz. prężnie rozkwita. 09.04.2014 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne podczas spotkania wielkanocnego członków Związku Emerytów i Rencistów. Śpiewały uczennice z klasy 1Tha – Adrianna Sielewicz i Angelika Piórecka, na gitarze grał Szymon Goljat z klasy 3Mt. Artyści zademonstrowali swoje umiejętności, prezentując polskie i angielskie utwory. Seniorzy byli zachwyceni występem Ady, Angeliki i Szymona i nagrodzili ich gromkimi brawami. Na ręce P.Domańskiej, prezes związku, złożyliśmy życzenia świąteczne i przekazaliśmy wielkanocny koszyczek. Po zakończonym koncercie zostaliśmy zaproszeni do stołu, aby uczestniczyć w celebrowaniu tego dnia wraz z seniorami.
Za współpracę i pomoc w realizacji projektu bardzo gorąco dziękuję Adzie Sielewicz, Angelice Pióreckiej i Szymonowi Goljatowi.

Opiekun
Wroniszewska Marta

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl