Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Artykuły 2013/2014

Konkurs historyczny "Chlubne lata legionowe – wizerunek Legionów Józefa Piłsudskiego w polskim krajobrazie"

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.
W ramach konkursu uczniowie mogą wykonać pracę w jednej z trzech kategorii:
  • fotografia
  • prezentacja multimedialna
  • forma dowolna (plakat, wiersz, opowiadanie, utwór muzyczny, przedstawienie teatralne, inscenizacje historyczne i inne)
Tematyka prac jest dowolna i może obejmować ludzi, krajobraz, architekturę (budynki, pomniki, fragmenty ulicy imienia Legionów Polskich, pamiątki po Legionach), musi mieć jednak związek z Legionami Józefa Piłsudskiego.
Termin nadsyłania prac do organizatora upływa 3 marca 2014 roku.
Szczegóły dotyczące konkursu na tablicy przy Sali nr 23 lub u nauczycieli historii.
Joanna Kryszewska