Reprezentacja Mechanika kolejny raz w czołówce zawodów strzeleckich.

foto

 

Tym razem rywalizowaliśmy w VI Tomaszowskich Zawodach Strzeleckich Młodzieży Szkolnej o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Konkurencja była ostra, a po zaciętej walce zajęliśmy bardzo wysokie trzecie miejsce. Reprezentację Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 stanowili: Paulina Stańczyk (II Ha), Natalia Szafenberg (I H) oraz Rafał Białas (III Mt). Młodzież przygotowywała i sprawowała opiekę pani Beata Goździk. Uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl