To były regaty!!!

27.09.2014, Zalew Sulejowski i fantastyczne warunki  wiatr, słońce i cieplutkie powietrze  przy takiej pogodzie rozegrane zostały 3. Regaty Nauczycieli i Pracowników Oświaty w klasie "OMEGA". Nie zabrakło oczywiście naszej szkoły w składzie:
Andrzej Oczkowski, Katarzyna Elster i Janusz Ptasiński.
Żeglowało się cudownie  losowanie łódek (trafiła nam się niezła omega), 4 wyścigi bez zmiany łódek, równy, pięknie wiejący wiatr, szybkie nawroty, ostro na wiatr i na motyla, trochę balastowania. Oj, działo się, działo. :)
Startowało 9 załóg. No cóż, 3 pierwsze miejsca przypadły zaprzyjaźnionym żeglarzom z Piotrkowa Tryb. My natomiast zajęliśmy 3. miejsce wśród szkół tomaszowskich.
Wyścigi były bardzo wyrównane, a różnice niewielkie. Łódki przekraczały linię mety jedna po drugiej. Po regatach  jak zwykle  rozdanie nagród, pucharów, dyplomów, mnóstwo śmiechu i rozmowy w przyjaznej atmosferze, z szantami w tle, przy kiełbaskach z grilla.
Piękne jest życie żeglarza, a żeglarska brać nie ma sobie równych.
Za rok znowu powalczymy.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl