Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Na błoniach, obok toru lodowego, w poniedziałek 25.09.2014r. zostały rozegrane Sztafetowe Biegi Przełajowe. Na zawodach oczywiście nie zabrakło dwudziestu sympatyków biegania z Mechanika. Nasze reprezentacje walczyły do końca, i tak chłopcy uplasowali się na trzecim miejsce, a dziewczęta na piątym.
Dziewczęta w składzie: Karolina Pękacz – klasa 4MH, Paulina Stańczyk – klasa 2Ha , Kamila Stawicka – klasa 2Hb , Marlena Wujek – klasa 1Tiw , Paulina
Sygitowicz – klasa 1H, Paulina Kowalska – klasa1H , Ewelina Rydz – klasa 1Tiw, Basia Łatarewicz – klasa 2Hb, Ola Plich – klasa 1MT, Adrianna Reterska – klasa 1H.
Chłopcy w składzie: Patryk Świątek – klasa 1Tiw , Jakub Babis – klasa 3MT , Bartłomiej Gogol – klasa 1E, Mateusz Kościecha – klasa 1Tet, Daniel Lesiewicz – klasa 1Mt, Kacper Wojciechowski – klasa 1 Tiw, Kamil Tasarz – klasa 2TiT, Mateusz Mrówka – klasa 2 E, Marcin Świdziński – klasa 1Tiw, Jakub Sosnowski – klasa 1Tiw.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali p. Beata Goździk i p. Tomasz Pazura
GRATULACJE !!!

Przygotowała p. Beata Goździk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl