Wizyta Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

10 października br.  Tomaszów Mazowiecki odwiedził Prezydent RP Bronisław Komorowski, który spotkał się z samorządowcami w Starostwie Powiatowym. Wśród witających Pana Prezydenta nie zabrakło również tomaszowskiej młodzieży, w tym reprezentujących naszą szkołę kadetów klasy wojskowej. 

Byliśmy bardzo zaskoczeni pozytywnym odbiorem naszej klasy przez władze Tomaszowa, które zaprosiły nas na tę powitalną uroczystość. Dla niektórych był to pierwszy tak bliski kontakt z naszym prezydentem, Bronisławem Komorowskim.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl