Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Konkurs „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas Trzecich z naszej szkoły do aktywnego udziału w konkursie wiedzy o prawie pracy skierowanym do uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

Konkurs „Poznaj Swoje Prawa w Pracy” jest elementem Programu Edukacyjnego „Kultura Bezpieczeństwa” organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.

Etap szkolny konkursu zostanie przeprowadzony do 20 listopada 2014r., W drodze przeprowadzonego testu zostanie wyłonionych dwóch uczniów ze szkoły do etapu regionalnego.

Link do podręcznika „W pierwszej pracy”