Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klas pierwszych

W poniedziałek, 13 października, uroczyście świętowaliśmy w ZSP nr 1 Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie, pod opieką pań: Anetty Firkowskiej i Marty Długosz, przygotowali zabawną akademię pokazującą życie szkoły. Była to także sposobność do nagrodzenia nauczycieli i pracowników szkoły. Święto Edukacji Narodowej to wspaniała okazja, aby uczniowie mogli wyrazić swoją wdzięczność za trud i serce, jakie nauczyciele wkładają w swoją pracę, często niełatwą.
Uroczystość połączona została ze ślubowaniem klas pierwszych. Od tej pory nasze pierwszaki są pełnoprawnymi uczniami Mechanika. Pamiętajcie – przysięga, którą składaliście zobowiązuje, aby godnie reprezentować naszą społeczność. Możecie się czuć dumni, że uczęszczacie od najlepszej szkoły w mieście.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl