Ratujmy zabytki tomaszowskich cmentarzy

1 i 2 listopada 2014 r. uczestniczyliśmy na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego w XVII kweście "Ratujmy zabytki tomaszowskich cmentarzy". W zbiórce funduszy na odnowienie nagrobków zasłużonych tomaszowian brali udział: p. Joanna Kryszewska, p. Zdzisław Laskowski, p. Arkadiusz Broniarek oraz uczniowie naszej szkoły Mateusz Markun i Filip Kwieciński 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl