Konferencja Łódzkie Dni IT

19-20 listopada 2014 r.

Dzień I - Wydział Matematyki i Informatyki

Dzień II - Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego

Wydarzenie to zaadresowane jest głównie do studentów kierunków informatycznych, uczniów ostatnich klas informatycznych szkół średnich, a także do wszystkich zainteresowanych nowościami technologicznymi sektora informatycznego.

Konferencja ta daje uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami technologicznymi branży IT, a także ofertami praktyk i pracy.

Wszystko to możliwe jest dzięki zaangażowaniu i zebraniu w jednym miejscu największych firm informatycznych z całej Polski.

Warto podkreślić, iż firmy biorące udział w konferencji działają na arenie światowej. Dzięki ich partnerstwu uczestnicy wydarzenia mają szansę zdobycia dobrze płatnej pracy z szerokimi możliwościami rozwoju. Czuwać nad nimi będzie doskonale wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem.

Informacje o konferencji: http://ldi.uni.lodz.pl/

Informacje dotyczące wyjazdu na konferencję: Iwona Osuch, Sylwia Błoch