Szkolny Etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

13 listopada 2014 r.  dobył się w naszej szkole szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, którym  głównym celem było sprawdzenie wiadomości uczniów z zakresu wiedzy hotelarstwa oraz możliwość  zakwalifikowania dwóch najlepszych uczniów do etapu okręgowego VII edycji  OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ organizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

W szkolnej Olimpiadzie  wzięło  udział 10 osób z klasy trzeciej i czwartej technikum hotelarstwa. Konkurs ten został przeprowadzony w formie pisemnej. Uczniowie mieli do rozwiązania test liczący osiemdziesiąt pytań. Za każdą prawidłową odpowiedź można było otrzymać 1 punkt.

Do etapu okręgowego Olimpiady, który odbędzie się 11 stycznia 2015 r.  w Warszawie zakwalifikowały się:

  • Pysklak  Elwira-  uczennica klasy III THa 
  • Bujanowska  Anna– uczennica  klasy IV TH

Życzymy powodzenia!

Opiekun szkolny olimpiady, Beata Chwalińska  

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl