Wręczenie nagród za udział w Szkolnym Konkursie Graficznym

W czwartek, 4 grudnia, o godzinie 10:00, odbyła się w naszej szkole, uroczystość ogłoszenie wyników Szkolnego Konkursu Graficznego, w którym brali udział uczniowie, głównie klas informatycznych, teleinformatycznych i klasy mechatronicznej.
Pierwsze miejsce zajął oraz zdobył główną nagrodę

Mateusz Lesiak 2 Mt

W konkursie nie przyznano nagród za drugie i trzecie miejsce.
Pięcioro uczestników konkursu zostało wyróżnionych, a są nimi:

Kamil Serek 1 TIw

Angelika Ajdukiewicz 2 TI
Mateusz Brożyna 2 TI
Adrian Rubaszewski 2 TI
Piotr Jachimowski 2 TiT

Nagrody i dyplomy wręczał przedstawiciel sponsora - dyrektor ds. handlu firmy Marbex – p. Bartłomiej Nowak wspólnie z dyrektorem ZSP nr 1 -  p. Dariuszem Kwiatkowskim.

Konkurs został przyg

otowany i zorganizowany przez pp. Huberta Gąćkowskiego, Pawła Węgrzynowskiego, Janusza Ptasińskiego przy dużej pomocy uczniów klas informatycznej i teleinformatycznej - Marcina Sejdaka, Piotra Zająca, Mateusza Mazura, Tomasz Izbińskiego i Bartłomieja Matuszewskiego.

Dziękujemy naszemu gościowi honorowemu, Panu Bartłomiejowi Nowakowi za obecność na uroczystości. Dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim, którzy sprawili, że konkurs miał tak wspaniały odbiór i oprawę.

mgr Agnieszka Dziedzic