Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

POMAGAMY

Uczniowie naszej szkoły nie pierwszy już raz udowadniają, że w dzisiejszym, nieco chłodnym i zabieganym świecie, potrafią myśleć nie tylko o sobie. Atmosfera świąt motywuje jednak do jeszcze większego zaangażowania. Przez ostatnich kilka dni zbierano pieniądze w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, mającej na celu pomoc dzieciom z Rodzinnych Domów Dziecka. Słodkie upominki przygotowano także dla podopiecznych Tomaszowskiego Oddziału TPD. W dniach 6. i 13. grudnia nasi wolontariusze wzięli udział w akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, organizowanej przez PCK. Przez wiele godzin z uśmiechem na twarzy zapraszano klientów supermarketów do zakupu dodatkowego produktu na rzecz najbardziej potrzebujących. 13. grudnia zakończono także wielką akcję „Szlachetna paczka”. Koordynatorem wszystkich przedsięwzięć była Pani Anetta Holc- opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w powyższe akcje składamy GORĄCE PODZIĘKOWANIA.

Serce - to najpiękniejszy prezent,

jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.