JEST TAKI DZIEŃ...

foto

 

Słowa piosenki Seweryna Krajewskiego przyświecały  uroczystości wigilijnej, która w naszej szkole miała miejsce 17 grudnia. Rozpoczęła się ona wierszem ks. Twardowskiego, który jednocześnie stał się życzeniami spokoju, mądrości życiowej, radości i miłości.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz Starostwa Powiatowego, wojska, kościoła, emerytowani oraz obecni nauczyciele i pracownicy szkoły, a także młodzież.

Zebranych powitali dyrektor Dariusz Kwiatkowski i wicedyrektor Jolanta Nikodemska.
Odczytali oni życzenia od zaprzyjaźnionych szkół oraz instytucji, a gościom życzyli spokojnych, zdrowych świąt, pełnych nadziei i spełnionych marzeń.

Po części oficjalnej klasy IIHa oraz IITE (pod kierunkiem pp. K. Elster oraz B. Włodarczyk) zaprezentowały swój program artystyczny - przedstawienie, które łączyło tradycję ze współczesnością, z nieustannie triumfującym dobrem nad siłami zła. Fantastyczna gra aktorów, a także wspaniałe wykonanie kolęd i pastorałek stanowiły o sile przekazu.

Następnie wszyscy "nawróceni" udali się na wigilijny obiad przygotowany przez uczniów klas hotelarskich pod kierunkiem pp. M. Wuls, B. Chwalińskiej oraz M. Piotrowskiej.

Organizatorzy serdecznie dziękują na pomoc kol.kol. S. Błoch, A. Broniarkowi, J. Matyszewskiemu, D. Gajkowskiemu, panom z obsługi szkoły oraz uczniom klasy II Met, pracującym przy nagłośnieniu: Dominikowi Śliwińskiemu, Tomaszowi Sikorze oraz Bartkowi Matuszewskiemu z klasy II Ti i Szymonowi Goliatowi z klasy IV Mt

Tekst - K. Elster

Wigilia w Mechaniku... - Amazing TV

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl