Etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

foto

 

Dnia 28/01/2015 roku w Łodzi odbył się  Regionalny etapu ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”, zorganizowany przez Państwową Inspekcje Pracy przy Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi.

Udział w kolejnym etapie wzięły uczennice, które zakwalifikowały się po eliminacjach szkolnych:

1.     Elwira Pysklak 3TH

2.     Natalia Wójcik 3TI

W konkursie łącznie na etapie regionalnym wzięło 60 uczniów ze szkół województwa łódzkiego. Uczniowie rozwiązywali test 35 pytań. Do etapu centralnego wyłoniono 3 osoby. Rywalizacja była bardzo wyrównana, nasze uczennice tym razem nie przeszły do kolejnego etapu. Za udział w konkursie otrzymały dyplom i upominki. Nasza Szkoła również otrzymała dyplom za udział w konkursie.

Uczennicom serdecznie dziękuję za udział i reprezentowanie szkoły w regionie. Za rok będzie kolejna szansa na etap ogólnopolski.

Opiekun mgr inż. Arkadiusz Świątek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl