STUDNIÓWKA 2015

foto

 

Cztery lata temu, tegoroczni maturzyści, rozpoczęli naukę w Mechaniku. Byli przestraszeni, musieli odnaleźć się w szkole i przyzwyczaić do nowych reguł, kolegów i nauczycieli. Wtedy matura wydawała się taka odległa. Niestety, te cztery lata w najfajniejszej szkole na świecie, minęły bardzo szybko.
31 stycznia 2015 r., w restauracji „Janosik”, odbył się Bal Studniówkowy. Gdy zegar wybił godzinę 20.00, rozpoczęliśmy tradycyjnie polonezem, którego poprowadzili pan dyrektor Dariusz Kwiatkowski i pani dyrektor Jolanta Nikodemska. Razem z czwartoklasistami poloneza zatańczyli nasi goście honorowi: pan Starosta Tomaszowski – Dariusz Kowalczyk wraz z małżonką.
 Po polonezie nadszedł czas na przywitanie i przemówienia rodziców, dyrekcji i gości. Po toaście, wzniesionym lampką szampana, rozpoczęła się cudowna zabawa do białego rana. Ta noc naprawdę była magiczna. Piękne suknie i perfekcyjne fryzury dziewcząt. Przystojni chłopcy w  doskonale skrojonych garniturach. Światła i dobra muzyka, którą zapewnił zespół Omega. Świetna zabawa w gronie przyjaciół – to wszystko sprawiło, że Studniówkę będziemy zawsze pamiętać.
Maturzyści przygotowali przezabawny program artystyczny. Pokazali wszystkie swoje talenty – taneczne, wokalne i satyryczne. Rodzice przygotowali dla wszystkich ogromny, pyszny tort.
Dziękujemy Rodzicom, Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej niezwykłej nocy.
Teraz czeka nas czas wytężonej nauki, bo już za chwilę matura.

tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl - Studniówki 2015 w Tomaszowie Maz.: Bal maturalny uczniów ZSP nr 1 czyli mechanika [ZDJĘCIA]

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl