Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Ferie z Mechanikiem - „Będzie łatwiej - rozwój kompetencji zawodowych”

W dniach 02/03/04 lutego 2015r.,  w ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się dodatkowe zajęcia Ferie z Mechanikiem

pt. „Będzie łatwiej -€“ rozwój kompetencji zawodowych”,

dla uczniów ZSP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim,

zorganizowane przez Arkadiusza Świątka.

W zajęciach udział wzięli uczniowie klas III E, III Tiet.

W trakcie zajęć w miłej i spokojnej atmosferze uczniowie mieli możliwość doskonalenia umiejętności montażu układu zasilania, sterowania oraz zabezpieczenia w oparciu o sterowanie stycznikowe. Podczas zajęć uczniowie pracowali na nowo przygotowanych makietach montażowych z wykorzystaniem nowych aparatów elektrycznych oraz narzędzi montażowych. Zdobyte umiejętności pozwolą uczniom z sukcesem zaliczyć egzamin praktyczny do kwalifikacji E7. Grupa uczniów doskonaliła umiejętność lutowania układów elektronicznych z wykorzystaniem stacji lutowniczej.

Dziękuję uczniom za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Arkadiusz Świątek