Powiedz mi, jak mnie kochasz...

Zapraszamy wszystkich chętnych i zakochanych do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim pt. "Powiedz mi, jak mnie kochasz...". Konkurs odbędzie  się 25 lutego 2015 r. w nowej świetlicy szkolnej. Ma on również związek z obchodami szkolnych Walentynek. Należy wybrać sobie 1-2 utwory poetyckie lub prozatorskie o tematyce miłosnej i... ładnie wyrecytować. Dla niektórych będzie to zapewne świetna okazja do wyznania długo skrywanego uczucia. Odwagi! Na zwycięzców czekają nagrody. Zdecydowanych prosimy o zgłoszenie się do p. Agnieszki Bogdańskiej, sala 2.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl