Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

"Powiedz mi, jak mnie kochasz..." - wyniki konkursu recytatorskiego

25 lutego 2015 odbył się ogólnoszkolny konkurs recytatorski, którego tegoroczna edycja poświęcona była miłości. Uczestnicy recytowali wybrane przez siebie liryki miłosne, mówiące o tym zarówno pięknym, jak i trudnym uczuciu. Repertuar był urozmaicony. Przeważały wiersze poetów współczesnych, ktorzy o miłości mówią wprost. zrozumiałym dla dzisiejszego czytelnika jezykiem. Tekstom poetyckim towarzyszyły budujące refleksyjny nastrój piosenki J. Brella, M. Bajora, H Banaszak i H. Ordonówny.

W konkursie wzięło udział dziesięcioro recytatorów z rożnych klas. Jury w składzie: pani Marta Wroniszewska, pani Karolina Greszel i pani Agnieszka Bogdańska oceniało dobór repertuaru, dykcję, interpretację oraz ruch sceniczny.

A oto rezultaty:

1 miejsce - Dorota Kiliszek z klasy IH,
  2 miejsce - Paulina Stanisławska z klasy IVH,
  3 miejsce - Sebastian Bartosik z klasy ITEt.

Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody otrzymacie na koniec roku szkolnego.

Organizatorka imprezy, p. Agnieszka Bogdańska,  serdecznie dziękuje  członkom jury, uczestnikom, dziewczętom z klasy IVH, które stworzyły piękną dekorację, oraz chłopcom z radiowęzła za czuwanie nad stroną muzyczną konkursu.

opracowała A. Bogdańska