Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Finał miejski OTWP 20.02.2015r. OSP Białobrzegi

foto

 

Nasi finaliści etapu szkolnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”  nie zawiedli.

Po eliminacjach pisemnych do finału awansowali,  z jednakową ilością punktów: Rafał Sobkiewicz - 4 Mt  i Jakub Rudzki - 1 Tiw, a jako trzeci zakwalifikował się Karol Matera - 4 Mt, który uzyskał 13 punktów. Poza finałem, na czwartym miejscu, uplasował się Damian Mierzejewski - 2Met z 12 punktami. Po eliminacjach ustnych na pierwszym miejscu znalazł się Jakub - 1 Tiw, na drugim Karol Matera - 4 Mt i na trzecim Rafał Sobkiewicz - 4 Mt.

19.03.2015r. w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się etap powiatowy OTWP, na którym nasze miasto będzie reprezentował Jakub Rudzki.

Gratulacje i powodzenia !!!

Zachęcając niezdecydowanych do udział w etapie szkolnym w przyszłym roku przypominam: Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom ”  ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy  popularyzowaniu wśród młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych , zasad postępowania na wypadek pożaru , praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.
Organizatorem OTWP jest Zarząd Główny Związków Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej przy współpracy między innymi: Komendy Głównej, Komend Wojewódzkich i Komend Powiatowych Państwowych Straży Pożarnych, Zarządów Oddziałów Związku OSP RP, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Beata Goździk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl