DZIEŃ KOBIET 2015

foto

 

Tradycją szkoły stały się obchody Dnia Kobiet i uroczysty poczęstunek dla Naszych Kochanych Pań. Tym razem sprawnością organizacyjną wykazali się Panowie Arkadiusz Świątek, Michał Nawrocki oraz Piotr Pietrzyk. Pan Dyrektor Dariusz Kwiatkowski, w imieniu męskiej części kadry szkoły, złożył najlepsze życzenia wszystkim Paniom pracującym w naszej placówce. Nie zabrakło słodkości i prezentów od uczniów Mechanika. Poczęstunek przygotowany został przez niezawodną, męską część klasy III TH, wspieraną oczywiście przez grono dziewcząt tej klasy.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl