Ogólnopolski Konkurs o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP

foto

 

W dniu 14.03.2015 r. o godz. 11.00 w Piotrkowie Trybunalskim w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród i dyplomów laureatom VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku 2014”.

Z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zakwalifikowało się dwóch absolwentów: Mateusz Michał Goleski i Jakub Dębowski, którzy ukończyli w 2014 r. technikum mechaniczne. Zajęli oni piąte i siódme miejsce w Polsce otrzymując wyróżnienia Prezesa SIMP, dyplom, nagrodę oraz upominki. W uroczystości rozdania nagród uczestniczyli: Artur Ostrowski - poseł na sejm RP, Pani Aneta Kowalska - Dyrektor biura poselskiego Pani Poseł Elżbiety Radziszewskiej, władze Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz. w osobie Pani Barbary Robak - Członka Zarządu Powiatu odpowiedzialnej za oświatę w powiecie tomaszowskim, władze Starostwa Powiatowego Piotrkowa Tryb., dyrektorzy szkół nagrodzonych laureatów, nauczyciele i inni zaproszeni goście.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl