Przed nami finał wojewódzki OTWP

foto

 

19 marca w Powiatowej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej przeprowadzono etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę w tych zmaganiach reprezentował zwycięzca etapu miejskiego uczeń klasy I Tiw - Jakub Rudzki.
Kuba, już po wygranej rywalizacji wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, miał zapewnione miejsce w reprezentacji Powiatu Tomaszowskiego do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem  „Młodzież zapobiega pożarom”

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu

Beata Goździk

Reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego w etapie wojewódzkim OTWP

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl