Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

UWAGA HOTELARZE

Dnia 17.04.2015r.  (piątek)  w naszej szkole odbędzie się „II Dzień Hotelarza”. W tym dniu uczniowie klas hotelarskich uczestniczyć będą w wykładach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów z zakresu hotelarstwa i gastronomii.

W programie tegorocznego Dnia Hotelarza m.in.

•    wykład prof. Bogdana Włodarczyka i Marioli Milewskiej dotyczący gościnności
•    pokaz barmański
•    warsztaty sushi
•    usługi dodatkowe w hotelu – ZUMBA
•    prezentacje wylosowanych kuchni świata
•    a także gość specjalny (niespodzianka)

Przedstawiciele każdej z klas hotelarskich wylosowali spośród najrozmaitszych kuchni świata 4 kuchnie.

Klasa I H – kuchnia francuska
Klasa II Ha – kuchnia włoska
Klasa II Hb – kuchnia rosyjska
Klasa III H – kuchnia chińska

Podczas Dnia Hotelarza każda z klas zaprezentuje przygotowaną przez siebie prezentację dotyczącą wylosowanej kuchni. Prezentacje nie mają „ograniczeń” tzn. mogą oddziaływać na wszystkie zmysły: wzroku, węchu, smaku, słuchu oraz dotyku.
Klasy maturalne IVH i IVMH uczestniczą w wykładach, warsztatach i pokazach jako obserwatorzy.

Życzę owocnych przygotowań!