Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Szkolne zawody strzeleckie

21.03.2015r. (sobota) 18 uczniów naszej szkoły wzięło udział w zajęciach zorganizowanych przez szkołę na strzelnicy LOK w Tomaszowie Mazowieckim. Po wcześniejszym zapoznaniu z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa panującymi na strzelnicy, młodzież została przeszkolona w zakresie zachowania się na stanowisku strzeleckim i z obsługą broni. Uczestnicy strzelali z broni kbks do tarczy (154,4 x 112,4), z odległości 50 m, w pozycji leżącej bez podpórki, oddając po 15 strzałów, w tym 10 traktowane jako próbne. W ostatniej serii strzałów wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Paulina Stańczyk, uczennica klasy 2 THa, uzyskując na pięć strzałów 34 punkty. Wśród chłopców najlepszą celnością wykazał się Kamil Kącki, uczeń klasy 4 Ti, uzyskując najlepszy wynik rywalizacji szkolnej - 37 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Rafał Białas, uczeń klasy 3 Mt z wynikiem 29 punktów, na trzecim miejscu znalazł się Rafał Płaczek, uczeń klasy 4 Ti z 26 punktami. Najlepszym strzelcem z klas pierwszych  okazał się Marcin Świdziński, uczeń klasy 1 TIw, który uzyskał 23 punkty.

Kolejne zajęcia na strzelnicy już za miesiąc.
Beata Goździk