Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Lekcja z historykiem dr Waldemarem Komendą

25 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole pana dr Waldemara Komendę, emerytowanego żołnierza i historyka. Pan Komenda przedstawił klasie 1 Iw wykład na temat „Polskie państwo podziemne i jego siła zbrojna AK”. Wzbogacony prezentacją multimedialną wykład podsumował wiedzę uczniów pozyskaną na tradycyjnych lekcjach oraz wzbogacił ją o informacje dotyczące działalności Armii Krajowej w naszej najbliższej okolicy. Pan Komenda podarował nam również dużą liczbę egzemplarzy różnych wydawnictw poświęconych II wojnie św. i nie tylko, wzbogacając biblioteczkę pracowni historyczno – wojskowej o cenne pozycje. Pomogą one uczniom przygotować się w przyszłości do konkursów historycznych. Serdecznie za ten dar dziękujemy.
Pan Komenda chętnie zgodził się na systematyczną współpracę z naszą szkołą. W przyszłości więc większa liczba klas będzie miało okazję skorzystać z jego bogatej wiedzy.

Nauczyciel historii: Joanna Kryszewska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl