Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Pamięci generała Buka

foto

 

W przededniu piątej rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, delegacja uczniów klasy wojskowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim zapaliła znicze na grobie śp. generała Tadeusz Buka oraz pod tablicą pamiątkową na moście imienia śp. generała Tadeusz Buka w Spale.

        W ten sposób uczniowie klasy wojskowej wraz z wychowawcą w imieniu społeczności szkolnej ZSP Nr 1, uczcili pamięć generała, mieszkańca ziemi tomaszowskiej, wybitnego dowódcy i przyjaciela żołnierskiej braci, który zginął pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 roku.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl