Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Pamięci generała Buka

W przededniu piątej rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, delegacja uczniów klasy wojskowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim zapaliła znicze na grobie śp. generała Tadeusz Buka oraz pod tablicą pamiątkową na moście imienia śp. generała Tadeusz Buka w Spale.

W ten sposób uczniowie klasy wojskowej wraz z wychowawcą w imieniu społeczności szkolnej ZSP Nr 1, uczcili pamięć generała, mieszkańca ziemi tomaszowskiej, wybitnego dowódcy i przyjaciela żołnierskiej braci, który zginął pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 roku.