Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Gorączka złota 2015

Już ruszyła ogólnopolska akcja PCK „Gorączka złota” w  ramach, której nasza szkoła bierze udział w konkursie na „Najlepszego zbieracza złota”. Zbieramy "złote" monety o nominałach 1-, 2- i 5-groszy, w terminie od marca do czerwca. Do „Gorączki...” zapraszamy indywidualnych zbieraczy złota, którzy otrzymają imienne podziękowania.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji, dzięki której dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej będą mogły uczestniczyć w wypoczynku letnim organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż.

Wolontariuszki  akcji na terenie szkoły:

uczennice klasy 3 TH -  Agnieszka Stawicka, Iza Witek

Opiekun Szkolnego Koła PCK