18 kwietnia - dzień drzwi otwartych

18 kwietnia 2015r.

godz. 9.00 – 13.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjów i ich rodziców na Dni Otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.  Czeka Was mnóstwo atrakcji – pokażemy swoje talenty, zaplanowaliśmy konkursy z nagrodami i poczęstunek. Będziecie mogli zwiedzić szkołę, obejrzeć pracownie i ich wyposażenie. To znakomita okazja, aby zapoznać się z kierunkami nauczania, programami i wymaganiami. Postaramy się, żebyście poczuli tę niezwykłą atmosferę najlepszej szkoły na świecie – naszego Mechanika. Nie przegapcie okazji. Czekamy!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl