Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Przegląd musztry

W dniu 28 kwietnia br. w Sieradzu odbył się III Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Organizatorami przeglądu był Łódzki Kurator Oświaty i 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia.
Przegląd składał się z dwóch etapów. W pierwszym zespoły musiały zaprezentować swe umiejętności z zakresu musztry zespołowej drużyny, a w drugim pokazać przygotowane uprzednio elementy musztry paradnej.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, reprezentowała drużyna uczniów klasy wojskowej. Pomimo niewielkiej ilości godzin, które mogliśmy przeznaczyć na przygotowania do przeglądu i faktu, iż byliśmy najmłodszą ekipą  startującą w tego typu zawodach, zdobyliśmy czwarte miejsce. Najważniejsza była jednak możliwość porównania swych umiejętności z innymi oraz zdobycie bezcennego doświadczenia. Szkoda, że do trzeciego miejsca zabrakło nam jedynie trzech punktów, ale postaramy, aby w przyszłym roku wypaść dużo lepiej.