Spotkanie z ministrem sportu i rekreacji

foto  foto

14.05.2015r. pani Beata Goździk, nauczyciel naszej szkoły i trener lekkiej atletyki w Klubie Sportowym MKS Tomaszów Maz., została zaproszona przez Ministra Sportu i Turystyki, pana Andrzeja Biernata, na spotkanie podsumowujące 10. Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów w Lekkiej Atletyce. W imieniu ministra zaproszonych gości przyjęła pani wiceminister Dorota Idzi (wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i świata w pięcioboju nowoczesnym) i dyrektor Departamentu Sportu dla Wszystkich, Dariusz Buza. Pani minister powitała wszystkich obecnych, pogratulowała sukcesów sportowych oraz podziękowała za godne reprezentowanie barw Polski. 

Przypominamy, że w dniach 23-28.03 2015r. odbyły się w Polsce 10. Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów w Lekkiej Atletyce, na których Pani Beata Goździk reprezentowała Polskę w konkurencji pchnięcie kulą 4 kg w kategorii W 45. Zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 11,29 m, pokonując Ellen Weller z Niemiec - 11,15 m i Sabine Guerrier z Francji -10,58m.

  

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl