Młodzieżowa Rada Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

8 czerwca 2015 roku odbyło się w ZSP 1 głosowanie w celu wyłonienia przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miasta, utworzonej z inicjatywy władz Tomaszowa Mazowieckiego. Do obsadzenia w tejże Radzie przyznano „Mechanikowi” dwa miejsca. Kandydować mogli wszyscy chętni uczniowie pod warunkiem, że udało im się wcześniej zebrać minimum 30 głosów poparcia koleżanek i kolegów. Powiodło się to czterem osobom, których nazwiska  znalazły się ostatecznie na kartach do głosowania, a byli to:

1. Cinkowski Przemysław z kl. 2E
  2. Cybulska Natalia z kl. 1Iw
  3. Markun Mateusz z kl. 2I
  4. Wdówka Marcel z kl. 3Mt

Głosowanie trwało od godziny 9.00 do 15.00. Po zamknięciu lokalu wyborczego i skrupulatnym przeliczeniu głosów przez Szkolną Komisję Wyborczą okazało się, że reprezentantami ZSP 1 w Młodzieżowej Radzie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zostali Natalia Cybulska i Mateusz Markun.

Zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę owocnej pracy w Radzie przez najbliższe półtora roku.

Koordynator wyborów w ZSP 1

Joanna Kryszewska