Piękne karty świąteczne dla bliskich, ogromna pomoc dla potrzebujących

Miło mi powiadomić, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu ze strony uczniów oraz nauczycieli udało nam się sprzedać wszystkie otrzymane ze Stowarzyszenia Sursum Corda karty świąteczne. Dochód z nich przekazany zostanie na pomoc ludziom chorym i niepełnosprawnym, a Wasi bliscy będą mogli cieszyć się pięknymi życzeniami. Rozmnażając dobro, czynimy ten świat lepszym i piękniejszym. Bardzo Wam za to dziękuję!

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Anetta Holc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl