Lekcje w terenie

foto

23 maja 2016 r. Klasa hotelarska 3 Ha wspierana przez delegację klasy 3 Hb uczestniczyły w wyjątkowej lekcji w terenie. Do spełnienia były dwa cele: po pierwsze - bliskie poznanie jednej z form turystyki aktywnej, po drugie -  promocja regionu. Udało się połączyć obydwa cele poprzez spływ kajakowy.

„Coraz więcej ludzi będzie żyć nie tylko po to, aby pracować, ale pracować po to, aby móc realizować swoje marzenia w czasie wolnym [Winiarski, Zdebski 2008, s. 25].”
Z roku na rok coraz więcej sym­patyków zyskują aktywne formy wypoczynku. Dzięki tej lekcji uczestnicy - często po raz pierwszy - mogli sami przekonać się, jaką siłą turystyczną jest rzeka Pilica. Każdy uczestnik, doświadczywszy na własnej skórze uroków tej formy spędzania wolnego czasu, z całą pewnością będzie mógł ciekawie i z pasją o niej opowiedzieć  rodzinie, przyjaciołom i znajomym, polecając nasz wyjątkowy region.

Dziękujemy przystani Relax Spała za zabezpieczenie, opiekę, lody i ognisko.

Było fantastycznie !!!

Organizatorzy prof. Małgorzata Wuls i Magdalena Piotrowska

 

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl