Klasa I Hp w hotelach sieci ACCOR

W piątek uczniowie klasy I Hp pod opieką prof. Beaty Chwalińskiej i wychowawczyni prof. Hanny Drewniak zwiedzili czterogwiazdkowy Hotel NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM i dwugwiazdkowy Hotel  IBIS ŁÓDŹ CENTRUM.
Obiekty usytuowane są w samym centrum Łodzi, tuż obok siebie w pobliżu Galerii Łódzkiej.

Funkcjonalny Novotel  Łódź Centrum został otwarty w 2013 oferując zakwaterowanie w 10‑piętrowym budynku zaprojektowanym w nowatorskim stylu. Budynek  z daleka przyciąga wzrok nowoczesną architekturą, a stylowe wnętrza łączą w sobie funkcjonalność i elegancję. Hotel oferuje 161 wygodnych pokoi z  telewizją satelitarną, urządzeniem do parzenia kawy/herbaty i telefonem z dostępem do połączeń międzynarodowych. Z niektórych jednostek mieszkalnych rozciąga się widok na miasto. Doskonałe zaplecze techniczne i konferencyjne, wypożyczalnia rowerów oraz doświadczony personel sprawiają, że pobyt w tym obiekcie to prawdziwa przyjemność.

Hotel Ibis Łódź Centrum to obiekt klasy ekonomicznej dla biznesu i wypoczynku. W nowoczesnym budynku o oryginalnej architekturze, z charakterystycznym przeszklonym lobby i tarasowymi korytarzami, znajduje się 208 wygodnych pokoi z bezprzewodowym dostępem do Internetu (w tym 5 przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych), sala konferencyjna, restauracja, całodobowy bar z przekąskami.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i przychylności pracowników działów personalnego, marketingu i recepcji uczniowie mogli poznać wymagania kategoryzacyjne zarówno obiektów dwu jak i czterogwiazdkowych.

Beata Chwalińska

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1