Hotelarze na szlaku zawodowym

Na przełomie grudnia i stycznia 2020 r. uczniowie klasy I w zawodzie technik hotelarstwa wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych Małgorzatą Wuls oraz wychowawcą Iwoną Dróżdż odbyli dwie wycieczki dydaktyczne pod hasłem „lekcja w hotelu”. W pierwszej kolejności klasa odwiedziła Hotel Mazowiecki*** najstarszy funkcjonujący obiekt noclegowy w Tomaszowie Maz, Klasa podczas wycieczki zapoznała się wyposażeniem pokoi oraz ich standardem, zobaczyła dostępne sale konferencyjne oraz restaurację hotelową. Kolejna wycieczka odbyła się do Łodzi do Hotelu Vienna  House Andel’s Lodz****  Obiekt mieści się w budynku dawnego zakładu tkackiego na terenie Manufaktury. Unikalną architekturę hotelu cechuje umiejętne połączenie kolorów i formy, designu i tkanin. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z bazą hotelową, poznać warunku pracy w hotelu **** oraz zobaczyć w jaki sposób goście oraz pracownicy poruszają się po obiekcie. Niewątpliwe dużą atrakcją było zwiedzanie basenu znajdującego się na dachu obiektu. Dziękujemy obu obiektom za ciepłe przyjęcie.

001  002

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1