Artykuły 2013/2014

Wycieczka do Torunia

W dniu 9 kwietnia 2014 r. odbyła się wycieczka do TORUNIA. W programie było zwiedzanie centrum toruńskiego Starego Miasta oraz wizyta w Centrum Nowoczesności, nowo otwartym „Młynie Wiedzy”. Uczestnicy mieli możliwość „zobaczyć” i obcować z otaczającymi nas zjawiskami fizycznymi oraz bardziej poznali i zrozumieli otaczający nas świat.
Toruń jest piękny, jednakowoż zarazem odległy od Tomaszowa, zakątek naszego kraju. Kilkanaście godzin to jednak za mało, by poznać meandry miasta i otoczenia… chcemy więcej! Szczerze polecam na wakacyjne wojaże wyjazd do Torunia i w jego okolice. Organizatorem wyjazdu był W. Galicki za pośrednictwem OpalTour w Łodzi.


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl