Sprawozdanie z konkursu informatycznego dla klas pierwszych "GIGABAJCIK"

22 września 2014 roku odbył się już ósmy konkurs informatyczny "GIGABAJCIK" dla uczniów klas pierwszych.
Celem konkursu było wyłonienie najlepszych informatyków wśród nowych uczniów naszej szkoły.
Przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu zajęli się uczniowie klas informatycznych i teleinformatycznych - Tomasz Izbiński, Mateusz Mazur i Marcin Sejdak z klasy III TiET, Michał Bolarczyk z klasy 3TI, Bartłomiej Matuszewski z klasy 2 TI i Michał Biegała z klasy 2 TiT.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy I TI:
1. Sebastian Stachecki - 41 punktów
2. Patryk Jaś - 40 punktów
3. Bartek Rubaj - 36 punktów
Nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu sprawowali mgr inż. Janusz Ptasiński i mgr inż. Paweł Węgrzynowski.

Lista najlepszych uczestników konkursu: (pełna lista uczestników konkursu GIGABAJCIK znajduje się w sali 31)

Lp Klasa Nazwisko Imię Punkty
1 Ti Stachecki Sebstian 41
2 Ti Jaś Patryk 40
3 Ti Rubaj Bartek 36
4 Tet Biegała Michał 34
5 Tiw Krotosz Mateusz 34
6 Mt Szulc Maciej 34
7 Ti Olek Maciej 34
8 Ti Gajda Kamil 34
9 Ti Ploszaj Kacpi 34
10 TeT Kiżewski Mikołaj 33
11 Ti Staszyński Sebastian 33
12 Ti Sulma Paweł 33
13 Ti Chaber Norbert 33
14 Ti Olesik Mateusz 32
15 Ti Goździk Kamil 32
16 Ti Kosior Bartosz 32
17 Mt Koniarz Kacper 31
18 Ti Goździk Mateusz 31
19 Ti Pągowski Dawid 31
20 TeT Czerwonka Maciej 30
21 Ti Kapiński Paweł 30
22 Mt Wąs Damian 29
23 Mt Robak Norbert 29
24 Tiw Serek Kamil 29
25 Tiw Bystrońki Adrian 29
26 Tet Skłodowski Hubert 29
27 Tet Świnoga Piotr 29
28 Ti Kugiel Damian 29
29 Mt Dębiec Kamil 28
30 E Wrona Michał 28
31 Tiw Stańczyk Bartłomiej 28
32 M Jeleń Michał 28
33 Ti Biegun Igor 28
34 H Więcek Aleksandra 27
35 E Bieniek Błażej 27
36 Ti Piechna Rafał 27
37 TeT Kaszuba Bartłomiej 26
38 Mt Lesiewicz Daniel 26
39 TeT Hampel Dawid 26
40 Tiw Mokwiński Oskar 25
41 TeT Ronek Łukasz 25
42 Mt Jabłoński Krzysztof 25
43 Mt Płóciennik Paweł 25
44 M Karpiński Bartłomiej 25
45 TeT Schulz Jakub 25
46 Tiw Bukowski Szymon 25
47 TiW Kupis Jakub 25
48 TiW Śliwka Jakub 25
49 TiW Dominiak Daniel 25
50 TiW Majewski Igor 25
51 Ti Tarka Remigiusz 25

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl