Napisz kartkę dla Hani

Hania ma dopiero 5 lat, ale w bagażu doświadczeń ciężką chorobę z którą walczy dzielnie od kilku miesięcy. Jak na ironie losu, o tym że ma białaczkę dowiedziała się 1 czerwca, w dniu, który jest dla wszystkich dzieci niezwykle radosny i wyczekiwany. Hania 18 grudnia będzie obchodzić swoje 5 urodziny. Jako szkoła możemy jej przekazać niezwykły prezent. Każda klasa jest proszona o wykonanie kartki urodzinowej, technika jest dowolna, powinny się na niej znajdować życzenia lub wiersz, dedykacja ( DLA HANI) oraz podpis każdego z klasy. Karty należy wykonać do czwartku 6 listopada, można je składać do p.prof Anetty Holc lub p.prof Arkadiusza Broniarka. Oczywiście wykonanie 1 karty nie jest ograniczeniem, każdy z was może wykonać dla Hani własną kartę urodzinową i dostarczyć ją do koordynatorów akcji.

LICZYMY NA WASZĄ POMOC

mgr Agnieszka Dziedzic