Wyniki etapu szkolnego XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło  99 uczniów,  którzy mieli do rozwiązania test wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania, ekologii przeciwdziałania uzależnieniom  oraz  znajomości  zasad udzielania pierwszej pomocy. Praca składała się z  20 pytań i na każde pytanie była tylko jedna prawidłowa odpowiedź.

Trzy osoby uzyskały po 17 punktów i po dogrywce:

I miejsce zajęła Monika Palacz klasa 2 Ha
II miejsce Izabela Witek klasa 3 H
III miejsce Emilia Sołtysiak klasa 3 H

16 punktów uzyskały:  Patrycja Smoła klasa 3 H,  Marlena  Włodarczyk klasa 3 H, Adrianna Korzeniowska klasa 2 Hb, Aleksandra Kupis  klasa  3 H, Kinga Skura  klasa 2 Hb, Sylwia Kujawska klasa 2 Hb, Kamila Jagielska klasa 2 Hb, Jan Mazur  klasa  1 H, Sebastian Bartosik klasa 1 Tet, Mateusz Saj klasa 1 Tet.

Naszą szkołę w etapie rejonowym , który zostanie przeprowadzony 19.12.2014 r. w siedzibie Zarządu Rejonowego PCK w Tomaszowie Mazowieckim  będzie reprezentowała Monika Palacz uczennica klasy 2 Ha.

Więcej informacji: http://www.olimpiada.pck.org.pl/pl.html

Opiekun SK PCK  Beata Goździk