Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Wyniki etapu szkolnego XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło  99 uczniów,  którzy mieli do rozwiązania test wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania, ekologii przeciwdziałania uzależnieniom  oraz  znajomości  zasad udzielania pierwszej pomocy. Praca składała się z  20 pytań i na każde pytanie była tylko jedna prawidłowa odpowiedź.

Trzy osoby uzyskały po 17 punktów i po dogrywce:

I miejsce zajęła Monika Palacz klasa 2 Ha
II miejsce Izabela Witek klasa 3 H
III miejsce Emilia Sołtysiak klasa 3 H

16 punktów uzyskały:  Patrycja Smoła klasa 3 H,  Marlena  Włodarczyk klasa 3 H, Adrianna Korzeniowska klasa 2 Hb, Aleksandra Kupis  klasa  3 H, Kinga Skura  klasa 2 Hb, Sylwia Kujawska klasa 2 Hb, Kamila Jagielska klasa 2 Hb, Jan Mazur  klasa  1 H, Sebastian Bartosik klasa 1 Tet, Mateusz Saj klasa 1 Tet.

Naszą szkołę w etapie rejonowym , który zostanie przeprowadzony 19.12.2014 r. w siedzibie Zarządu Rejonowego PCK w Tomaszowie Mazowieckim  będzie reprezentowała Monika Palacz uczennica klasy 2 Ha.

Więcej informacji: http://www.olimpiada.pck.org.pl/pl.html

Opiekun SK PCK  Beata Goździk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl