Akcja „Ołówek dla Afryki"

W piątek, 20. lutego, Szkolny Klub Wolontariusza zakończył akcję pt. „Ołówek dla Afryki”. Jej celem była zbiórka długopisów, ołówków i innych przyborów szkolnych dla afrykańskich dzieci. Dzięki temu będą mogły pójść do szkoły, która otworzy im drzwi do rozwoju, wolności i lepszego świata. Miło nam poinformować, że w naszej szkole udało się zebrać: 428 ołówków, 408 długopisów, 31 gumek, 24 temperówki, 12 linijek, 6 pudełek kredek, 4 kleje i trzy paczki kredy!!! Dyrekcji szkoły, nauczycielom, ale przede wszystkim uczniom składam BARDZO GORĄCE podziękowanie i dedykuję poniższy cytat:

„Świat unoszony jest oddechami dzieci idących do szkoły”

Opiekun SKW
Anetta Holc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl