Rekolekcje dla maturzystów 6-8 marca 2015 r.

foto

 

W tym roku rekolekcje prowadził ks. Marcin Pietrzyk wraz z klerykami z Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Tematem rekolekcji była „Radość Życia”. Maturzyści wraz z księdzem Marcinem i klerykami poszukiwali sensu życia, prosili Boga o pomoc w dobrym wyborze studiów i z radością oraz optymizmem postanowili wejść w czas egzaminów maturalnych.

   

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl