Bieg Niepodległości

foto

 

Już po raz jedenasty uczniowie Mechanika uczestniczyli w Biegu Niepodległości organizowanym przez O.K. „Tkacz”, OSiR, ZHP, 25 BKPow oraz PCK, a także władze powiatu i miasta. W ten sposób uczciliśmy 11 listopada - 97 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza reprezentacja biegaczy była bardzo liczna, podobnie jak w ubiegłym roku - 26 osobowa !!! Godnie i w znakomitych nastrojach - uśmiechnięci i radośni, w gronie ponad 800 biegaczy, ubrani w białe barwy, z flagami narodowymi i szkoły pokonaliśmy trasę biegu. Prowadziła ona tym razem z placu Kościuszki pod Pomnik Legionistów i z powrotem Alejami Piłsudskiego na plac Kościuszki, gdzie odbyło się podsumowanie biegu i losowanie nagród wśród uczestników. W losowaniu też dopisało nam szczęście – nasi uczniowie wygrali 2 piłki i 2 razy sprzęt do rekreacji. Była także herbatka i słodkie Marcińskie ciasteczka. Dziękujemy za postawę i sportowy sposób uczczenia tego najważniejszego święta. Opiekunami uczniów byli p. Dobrawa Smejda, jak zawsze z dziećmi. BRAWO !!:) oraz Arkadiusz Świątek i Jacek Matyszewski.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl